Niebo Jest Teraz

Cindy Lora -Renard

Refleksje nad naukami Kursu Cudów

„Niebo jest Teraz” to pierwsza wydana w Polsce książka Cindy Lory-Renard (żony znanego autora książek o duchowości, autora miedzy innymi „Zniknięcia Wszechświata”  Garego Renarda), dotycząca rozwoju duchowego. Lektura godna uwagi dla każdego poszukiwacza Prawdy.

Stron 224, format A5. Kliknij tutaj i pobierz plik z darmowym fragmentem książki.

Książkę można zamówić w cenie 37zł + wysyłka (15 zł paczkomat lub kurier, 8zł poczta), mailowo: nondualizm@gmail.com lub telefonicznie pod nr 696 193 711

W razie zakupu proszę o wpłatę 37zł + wybrany koszt wysyłki, na konto: 93 1140 2017 0000 4102 0511 2380 i podanie mailowo lub smsem adresu do wysyłki. Możliwa jest też wysyłka za pobraniem pocztowym.

***

Razem z Cindy Lorą-Renard udaj się w podróż która uświadomi ci, że Niebo nie jest miejscem, ale stanem umysłu i dlatego nie musisz czekać, aby go doświadczyć. Popularnym poglądem jest to, że trzeba „umrzeć”, aby pójść do Nieba. Co by było, gdybyś wiedział, że śmierć jest iluzją, a ty zawsze pozostajesz w Niebie, śniąc tylko, że jesteś w świecie czasu i przestrzeni? Używając czysto niedualistycznego systemu myślowego Kursu Cudów jako podstawy, Cindy omawia teorię i praktykę prawdziwego przebaczenia, które usuwa ego i blokady świadomości miłości lub Nieba, które jest teraz. Osobiste historie, ekscytujące przygody i praktyczne ćwiczenia pomagają czytelnikowi pogłębić zrozumienie niektórych z najbardziej zaawansowanych zasad duchowych, jakie są obecnie dostępne. Ciesz się tą odkrywczą podróżą do natury swojego prawdziwego Ja i ostatecznej rzeczywistości, jako jedności z Bogiem w Niebie.

Kurs Cudów – Duchowość